Як знайти роботу мрії: досвід стажування в GMS

GMS – міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і підприємств по всьому світу. У червні цього року компанія відзначає свій 15-ий день народження.

У 2017 році компанія вперше провела набір на літнє стажування “Global Start”. У рамках цієї програми молодим спеціалістам запропонували стажування, менторство та можливість подальшого працевлаштування. Своїми історіями участі у програмі та корисними порадами діляться троє співробітників компанії, які починали свою кар’єру в GMS саме зі стажування.

Лілія Будовіч

Лілія Будовіч, молодший проєктний менеджер

Про GMS я дізналася з Instagram – як завжди переглядала історії й побачила яскраве фото та короткий опис умов стажування в компанії. Вже на сайті прочитала деталі та дуже зацікавилася можливістю пройти стажування в міжнародній компанії.

Тоді проходила відбір ще в кілька компаній, тому можу з упевненістю сказати, що GMS мені сподобалася найбільше.

Як кандидат, я чітко бачила всі стадії відбору і розуміла, що саме від мене очікують.

Найбільше сподобалося перше інтерв’ю, адже HR, який проводив його, зміг вселити в мене впевненість, що все пройшло відмінно. Коли дізналася, що пройшла на стажування, була дуже рада, бо отримана пропозиція означала для мене, що я чогось варта. Це було моє перше повноцінне стажування, тому не могла дочекатися виходу в офіс. Мене навіть не бентежило, що доведеться пропрацювати все літо, адже це крутий досвід – почати кар’єру у глобальній компанії.

Стажування складалася з трьох етапів: навчання, виконання завдань, захист проєктної роботи. Найбільше запам’ятався саме захист, тому що я єдина проходила його в онлайн-форматі, адже захворіла на коронавірус. Водночас я дуже старанно готувалася, написала промову, намагалася зробити презентацію, яка не буде схожа на всі інші (зібрала відгуки колег про свою роботу). Також пізніше дізналася, що на моєму захисті буде присутній головний операційний директор. Це додало ще більше адреналіну.

Перше знайомство з колективом сталося через місяць стажування на неформальній зустрічі в кафе, де я змогла з усіма поспілкуватися і найголовніше – відчути себе частинкою команди.

Напевно, найбільший виклик під час стажування – зрозуміти суть роботи компанії, бо меседжинговий бізнес абсолютно нова для мене сфера. Стажування також навчило тайм-менеджменту, швидко засвоювати знання і не соромитися просити про допомогу. Я вже пів року працюю у команді, всі колеги дуже доброзичливі та готові прийти на допомогу.

Артем Третьяков

Артем Третьяков, Network Testing Unit Manager

Вперше я почув про GMS і програму “Global Start” на парі в університеті – наш викладач виділив час для того, щоб колеги розповіли про компанію та умови стажування. Особливо запам’ятався Богдан, спікер і мій майбутній ментор. Він розповідав настільки емоційно та цікаво, що відразу виникло бажання працювати в компанії, де люди так “горять” своєю справою.

Процес відбору був морально складний, бо багатьох однокурсників відсіяв перший тест. Я одразу зрозумів, що абикого до компанії не візьмуть. Пам’ятаю і співбесіду.

Після відбору у нас був місяць навчання, а потім реальної роботи. Перша офіційна робота в компанії навчила поводитися коректно, правильно спілкуватися з командою, будь-якими шляхами діставати інформацію. Я думаю, що важливо проявляти ініціативу і завжди шукати, що можна зробити краще.

Завжди приємно усвідомлювати, що ти зростаєш і розвиваєшся разом з компанією.

Успішно пройшовши програму стажування “Global Start” в GMS, незабаром я ступив на свою першу кар’єрну сходинку на позицію інженера. Далі було підвищення до провідного інженера, а після – керівника групи.

Не важливо, на якій ви позиції в GMS – стажист або керівник – ваша ідея завжди буде почута. Ви можете впливати як на життя свого департаменту, так всієї компанії. Головне, що я виніс за ці 2 роки: “Все залежить від ВАС! Ваша працьовитість і цілеспрямованість будуть винагороджені”.

Анна Терещенко

Анна Терещенко, International Hubs Relations Manager

Я завжди хотіла працювати в міжнародній компанії, тож одразу зацікавилася пропозицією літнього стажування від GMS. Представники компанії прийшли до нас в університет з презентацією.

Якщо чесно, всі етапи відбору я пройшла досить легко. Завдання на тестуванні були схожі на те, що ми вивчали в університеті. Наприклад, для перевірки бізнес-англійської ми писали відповідь на запит клієнта. Сподобалося, що були завдання і на логіку. Коли після тестування мене запросили на співбесіду, зраділа і занервувала одночасно. Але все пройшло добре, спокійно, у дружній атмосфері.

Ми стартували з onboarding program – представник кожного відділу презентував і розповідав суть і особливості роботи, його функції. Паралельно я знайомилася з командою, потім з лінійним менеджером обговорювали та ставили цілі на стажування. Далі вже робила реальну роботу та у підсумку підготувала презентацію. Я потрапила в круту, невелику команду операційного відділу. Познайомилися ми під час роботи, також були святкові обіди на честь днів народжень і успішних проєктів.

Мені спочатку здавалося, що спілкування англійською з клієнтами – це найбільший виклик. Але навантаження і кількість комунікацій з клієнтами збільшувалися поступово, тож було комфортно.

Протягом стажування я дуже круто прокачала навички комунікації, увагу до деталей, здатність швидко розв’язувати нові завдання. Ініціативність, відкритість і проактивність дуже цінуються в компанії.

 

Команда GMS пропонує літнє стажування “Global Start” для студентів 3-6 курсів випускників різних спеціальностей та напрямків.

Кого шукають у #GMSFamily

Важливо бути студентом 3-6 року навчання або нещодавно закінчити ВНЗ, вміти відповідати за результат, ініціювати рішення. У компанії оцінюють претендентів не лише за їх вміннями (всього можна навчитися під час роботи), а й за особистими якостями та життєвими цінностями. Потрібно бути готовим до складніших завдань та мати здатність справлятись з ними у майбутньому.

Стажистів шукають за напрямами:

 1. Взаємодія з клієнтами та партнерами.
 2. Телекомунікації (на посаді інженера).
 3. Інформаційна безпека.
 4. Product Development.
 5. QA testing.
 6. Бухгалтерія.
 7. Маркетинг.

Компанія пропонує:

 • оплачуване стажування з 14 червня до 24 вересня 2021 року;
 • неповну зайнятість (близько 30 робочих годин на тиждень у столичному офісі GMS, є можливість дистанційної роботи);
 • змога випробувати власні сили в одному з 7 департаментів;
 • супровід досвідченого ментора, що не лише допоможе засвоїти потрібні знання для роботи в компанії, а й стати кваліфікованим спеціалістом початкового рівня;
 • рекомендаційні листи або джоб-оффер після стажування (якщо будуть вакансії).

Мрієте побачити зсередини, як це працювати у міжнародній та мультикультурній команді? Подавайте заявку до 21 травня 2021.

Подати заявку на стажування

Фото надані компанією GMS.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також