Як знайти роботу з rabota.ua?

Більшість українців й досі впевнені, що найкращий спосіб знайти роботу – спитати у друга чи знайомого. Але чи існує друг, що одразу в курсі усіх відкритих вакансій? Чи буде знайомий пам’ятати про вас щодня та пропонувати нову роботу? Або залучати найкращих спеціалістів і експертів, щоб вони допомагали вам у кар’єрі?

Друг чи знайомий – напевно, що ні. А для rabota.ua – це навіть не десята частина усіх можливостей, доступних на сайті кожному, хто шукає роботу.

Вакансії на rabota.ua – це реальна робота від перевірених компаній

На сьогодні можна упевнено казати, що rabota.ua – найефективніший інструмент для пошуку роботи. Це підтверджують дослідження TNS: 75% українців в першу чергу будуть шукати роботу саме на сайті rabota.ua. І якщо ви також бажаєте швидко знайти роботу, на яку заслуговуєте, починайте пошук разом із rabota.ua вже зараз.

Як знайти роботу з rabota.ua?

Водночас rabota.ua – найпростіший спосіб знайти нову роботу. Вам не треба щодня купувати газету з вакансіями чи шукати роботу на дошках оголошень. Щоб швидко отримати перші запрошення на співбесіду, достатньо зробити декілька простих кроків:

  • зареєструватися на rabota.ua;
  • створити резюме;
  • відгукуватися на релевантні вакансії, розміщені на сайті;
  • підписатися на розсилку нових пропозицій від роботодавців.

Як зареєструватися на сайті rabota.ua?

Як знайти роботу з rabota.ua?

Для реєстрації вам достатньо вказати ваше ім’я, прізвище, пошту, або увійти за допомогою свого профілю Facebook чи Google. Максимум дві хвилини вашого часу – і ви зареєстровані на найбільшому сайті з пошуку роботи та готові до нових професійних можливостей!

Що дає реєстрація?
– зберігати цікаві вакансії та переглядати історію відгуків;
– керувати розсилками вакансій;
– змінювати своє резюме;
– слідкувати за тим, хто з роботодавців цікавився вашим резюме.

Як створити професійне резюме з rabota.ua?

Як знайти роботу з rabota.ua?

Створення власного резюме на сайті rabota.ua – чи не найважливіша частина всього пошуку роботи. І головна причина – ви будете на крок попереду від інших кандидатів. Адже за нашими даними, половина роботодавців знаходять потрібних фахівців саме в базі резюме ще до розміщення своєї вакансії.

Чому резюме на rabota.ua – це правильне рішення?
– Після створення резюме ви зможете відгукуватися на вакансії у зручний для вас час з будь-якого просторою.
– Навіть якщо ви не шукаєте роботу, ви зможете тримати руку на пульсі, отримуючи цікаві пропозиції від роботодавців. Можливо, роботу вашої мрії вам запропонують у найбільш неочікуваний момент?
– Зручні налаштування допоможуть повністю керувати процесом пошуку та робити його максимально ефективним. Наприклад, ви можете створювати до 5 резюме в залежності від посади або використовувати налаштування анонімності, щоб не показувати ваше резюме окремим роботодавцям.

Як ефективно шукати цікаві вакансії та відгукуватися на них?

Як знайти роботу з rabota.ua?

Шукати роботу з rabota.ua так само легко, як й потрібну інформацію з Google. Вам достатньо ввести назву посади і місто, де бажаєте працювати. За мить ми запропонуємо вам найбільший в Україні вибір актуальних вакансій.

Якщо за запитом дуже багато вакансій, ви можете за допомогою зручної системи фільтрів звузити умови пошуку та зекономити свій час. Відсортуйте пропозиції за зарплатою, рівнем посади, видом зайнятості, або шукайте нову роботу серед вакансій тільки конкретних компаній.

А знайшовши цікаві для себе пропозиції, одразу відправляйте резюме чи зберігайте в особистому кабінеті, щоб повернутися до них у зручний час.

Чому пошук у базі вакансій rabota.ua – дасть вам найкращий результат?
– сайтом користуються всі роботодавці України;
– вакансії завжди актуальні та оновлюються автоматично в режимі 24/7;
– кожне оголошення від роботодавця перевіряється модератором вручну.

Зверніть увагу! Унікальна система пошуку rabota.ua навчається пропонувати схожі на ваш запит вакансії у розділі “Схожі вакансії”, чим робить ваш пошук нових пропозицій від роботодавців ще більш ефективним.

Як підписатися на email-розсилку нових вакансій?

Як знайти роботу з rabota.ua?

Щоб не заходити на сайт кожного дня для перевірки нових вакансій, підпишіться на розсилку.

Спеціальна система rabota.ua буде відправляти на вашу пошту всі нові вакансії, що відповідають вимогам. Так, ви будете першим в курсі найсвіжіших пропозицій від роботодавців і зможете одразу відправити резюме та запропонувати себе на посаду.

І на десерт! rabota.ua – єдиний в Україні сайт з пошуку роботи, що активно розвиває усі можливі платформи. Вам буде однаково зручно користуватися сайтом як на стаціонарному комп’ютері, так і на смартфоні.

Для прихильників мобільних додатків ми запустили Android та iOS версії, а також chat-bot для найбільш популярних мессенджерів – Viber, Telegram і Messenger. Тож, з rabota.ua нова робота у буквальному сенсі вже у вас в кишені варто лише зробити перший крок та почати пошук.

Вони вже знайшли роботу

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також