YouthSpeak Forum: 1 квітня в Києві пройде найбільший молодіжний форум

Найбільший молодіжний форум цієї весни – YouthSpeak Forum відбудеться 1 квітня 2017 року! Вже другий рік поспіль AIESEC збирає громадські організації, активну молодь, бізнес сектор та представників держави на всеукраїнському YouthSpeak Forum. Цього року планується залучити більше 300 учасників.

YouthSpeak – це глобальний проект, що починається з опитування та допомагає визначити молодіжні тренди у працевлаштуванні, самореалізації та розвиткові суспільства, після чого обговорити це під час форуму, на якому також створюються активності для задоволення цих потреб та втілення спільних ідей.

На форумі будуть:

Powerful talks

Співпраця, як глобальна тенденція у всіх відносинах – Ілля Кенігштейн (керуючий партнер та креативний директор Creative Quarter),
Молодь та Цілі сталого розвитку ООН – Олена Шершун (Президент AIESEC в Україні)
Лідерство – Тетяна Лукінюк (Генеральний менеджер Red Bull Україна і Білорусь)

Panel discussion

Рімма Ель Джувейді, Голова правління, “Навчай для України”
Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента
Представник Studway та EY обговорять, як можна #Трансформувати.Себе.Країну.Світ та розкажуть, як це роблять вони, які перешкоди з’являються у них на шляху і якими є ідеальна трансформація і співпраця між секторами.

Workshops

На тему Creativity говоритиме Ольга Петрусенко, менеджер SAP з розвитку бізнесу Service orientation із Єлизаветою Максимець, старшим спеціалістом із рекрутменту та розвитку бренду роботодавця EY в Україні – визначимо, чому так важливо знаходити нові можливості допомагати іншим та як із цим працюють в EY

Opportunity space

Стати частиною громадської організації, знайти роботу в корпоративному світі або пройти курси англійської, підтягнути свої навички та знання? На форумі будуть усі деталі про максимальну кількість можливостей.

Cases
Реальні ситуації від Prozorro, «Громадський Проект», Kyiv Smart City, Міністерство молоді та спорту, rabota.ua, які потрібно покращити, зрозумівши основні перешкоди на шляху до успіху. Авторам найкращих ідей запропонують брати участь у їх втіленні.

Дата: 1 квітня
Час: 10:00
Адреса: вул. Велика Житомирська, 33
Вартість: 240 грн
Контакти: elizaveta.gerasimenko@aiesec.net

Більше інформації на сайті

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також