За крок до своєї роботи: добірка віддалених вакансій липня

Віддалена робота стала невід’ємним та зручним атрибутом сучасного життя. Це не просто гарна можливість заощадити дорогоцінний час, але й своєрідний іспит на особистісну зрілість – можливість перевірити наскільки ви дисципліновані, чи здатні трансформувати колишній досвід в нових умовах.

Редакція The Point підготувала добірку гарячих віддалених вакансій липня для тих, хто хоче заробити на відстані.

Програміст 1С (віддалено) в INVOGUE Fashion Group

Мережа магазинів жіночого, чоловічого та дитячого одягу premium & luxury сегменту оголошує про вакансію. Серед вимог до претендентів: досвід програмування 1С від 3-х років; розуміння бізнес-процесів роздрібної торговельної мережі, інтернет-магазину; впевнене знання платформи 1С 8.3 (керовані та звичайні форми, web-клієнт); знання типової конфігурації 1С УТ 11.х, BAS УТ, 1С ЗУП, 1С Бухгалтерія; досвід налаштування обміну з сайтом; уміння використовувати функціонал розширень; бажання постійно підвищувати свій професійний рівень; додаткова перевага – наявність сертифікатів 1С.

Компанія пропонує: можливість працювати віддалено; подарунки на свята та дні народження; цікаві завдання та динамічну роботу; медичне страхування для лояльних співробітників.

Агент з бронювання квитків Turkish Аirlines (віддалена робота на період карантину) у Global Bilgi

Світовий лідер послуг у сфері контакт-центрів запрошує взяти участь у конкурсі на посаду. Побажання до кандидатів: вільне володіння англійською мовою (не нижче Intermediate); хороший рівень володіння ПК; орієнтація на клієнта, готовність допомагати; особисті якості: посидючість, здатність до навчання, стресостійкість, оптимізм.

Гарантується: гнучкий (плаваючий) графік; неповний робочий день; можливість працювати в нічні зміни; погодинна оплата праці + щомісячний бонус; робота в дружному молодому колективі; навчання та тренінги коштом компанії.

Оператор вхідної лінії (нічна зміна) у Well Tell

Аутсорсинговий контакт-центр в пошуку відповідальних і грамотних фахівців. Розглядають кандидатів без досвіду, але з активною життєвою позицією. Серед вимог: грамотна мова; стійкість до стресових ситуацій, пунктуальність, активність.

Пропонується: комфортний офіс біля метро та зручна транспортна розв’язка; плаваючі графіки, є можливість вибрати зміни (неповний робочий день, мінімально 6 годин – залежно від проєкту); можливість працювати віддалено; дружний та молодий колектив; кар’єрний ріст; зона відпочинку з кавою та побутовою технікою; оплачуване навчання. Оплата буде змінюватися залежно від кількості відпрацьованого часу, а також проєкту; ставка на годину – від 35 грн; виплата проводиться двічі на місяць; гарантована погодинна оплата та своєчасна виплата + додаткові премії (премія – залежно від типу проєкту та результатів роботи).

Creative lead у RAZOM GROUP

Комунікаційна компанія в пошуках члена команди. Для роботодавця важливо: досвід роботи в діджитал або креативному агенстві на посаді Copywriter, Creator, Art Director від 2-х років; досвід роботи з міжнародними та локальними брендами; досвід роботи з блогерами та соціальними мережами; розуміння діджитал як каналу та його інструментів; знання Excel і Power Point на високому рівні; володіння англійською мовою на рівні Intermediate+.

Компанія пропонує: онлайн-навчання на внутрішній smart-платформі (в будь-який час); корпоративні заходи: тренінги, вебінари, конференції, стратегічні сесії, тімбілдинги; новий сучасний офіс біля метро; можливість працювати віддалено та в офісі; участь у соціальних проєктах та ініціативах підтримки здорового способу життя; роботу пліч-о-пліч з лідерами рекламного ринку; єдині корпоративні цінності: прозорість, командність, технологічність; відкриту систему постановки індивідуальних цілей на рік; участь у програмі бонусування з можливістю впливати на кінцевий результат; комфортну систему адаптації нових співробітників; створення з керівником індивідуального плану для професійного зростання всередині компанії та особистісного розвитку.

Менеджер з проєктів в «Агентство-Л»

Бюро перекладів шукає спеціаліста. Очікування від претендентів: досвід роботи перекладачем; впевнене знання української, російської, англійської мов; впевнене користування ПК Word, Excel, PowerPoint, FineReader; знання спеціалізованого ПЗ для перекладів (Trados, Smartcat) буде додатковою перевагою. Перевагами також буде: наявність лінгвістичної освіти; досвід роботи в бюро перекладів; знання інших іноземних мов; проживання поблизу офісу; навички верстки текстів.

Умови роботи: можливість працювати віддалено; ставка від 10 000 до 18 000 грн (залежно від виду зайнятості: віддалено або в офісі), досвіду роботи та навичок + бонуси за результатами місяця; випробувальний термін від 1-го до 3-х місяців (залежно від досвіду роботи та темпів навчання); оплачуване стажування; робота в офісі або віддалено; графік: пн-пт, з 9.00 до 18.00; офіційне працевлаштування. Пропонується також: можливість працювати за сумісництвом; додаткова винагорода за здійснення письмового перекладу.

Оператор інтернет-магазину в «УкрКубок»

Компанія, яка виготовляє та пропонує широкий асортимент нагородної атрибутики та аксесуарів, в пошуках співробітника на дистанційну роботу. Вимоги до претендентів: досвід роботи від 1-го року оператором, менеджером, онлайн-консультантом; вільне володіння MS Office (Word, Exсel); знання 1С.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: ставку в розмірі 5 000 + бонусна частина, яка залежить від продажів та якості обслуговування. Графік роботи: 5/2 (пн-пт), 9:00-18:00/10:00-19:00 (за попереднім графіком, з годинною перервою на обід). Розглядають кандидатів з усієї України, для роботи необхідно мати ноутбук (комп’ютер), гарнітуру (навушники з мікрофоном) та якісне інтернет-з’єднання.

Тривалість навчання – 5 днів (орієнтовно), цей період не оплачується. За результатами навчання необхідно буде пройти атестацію.

Фахівець з клієнтської підтримки зі знанням англійської мови в Aviacontact

Компанія, яка займається клієнтською підтримкою в сфері авіатуризму, відкриває вакансію. Головна вимога до кандидатів – володіння англійською мовою на рівні B1-B2 та вище; додаткові вимоги: грамотна мова, уважність, відповідальність, комунікабельність; володіння офісними програмами ПК на рівні впевненого користувача; здатність і бажання працювати в команді; бажання навчатися та вдосконалюватися.

Умови роботи: графік змінний 3/2; оплачуване навчання; можливість проходження практики для студентів; комфортний офіс 1 хв. від метро; віддалена робота.

Менеджер з роботи з персоналом у StarWind

IT-компанія оголошує конкурс на нову вакансію. Вимоги: розуміння процесу рекрутингу; досвід роботи в ІТ-сфері з підбору персоналу; грамотна мова та правопис; відповідальне ставлення до роботи; комунікабельність, результативність, гнучкість, системність, активна життєва позиція; знання англійської мови (середній рівень).

Роботодавець пропонує: гідну винагороду; медичне страхування; дружний колектив; дистанційну роботу на час карантину; забезпечує комп’ютерною технікою для виконання роботи.

Керівник онлайн-навчання (школи та афтескул) у ThinkGlobal

Мережа приватних шкіл та онлайн-школа відкриває вакансію. Для роботодавця важливі: наявність управлінського або організаторського досвіду; активність і можливість робити кілька процесів одночасно; вільне володіння державною мовою/грамотне спілкування; англійська – не нижче Pre-Intermediate; відповідальність, чесність, порядність, уважність до деталей; володіння навичками роботи з Google документами та з програмами Microsoft 365 (Teams); досвід роботи в організації навчальних процесів (директор/адміністратор мовної школи, гуртків, альтернативної школи, репетиторських занять тощо) буде суттєвою перевагою.

Пропонується: повністю віддалена робота в соціально орієнтованій компанії; дружна підтримка команди; фінансова винагорода складається зі ставки та бонусів.

Інженер-програміст (BAS, 1С) у «Реарден Груп»

Група компаній, лідер в IT-галузі, що має великий досвід автоматизації вітчизняних підприємств на базі програмних продуктів BAS та 1С, оголошує про відкриття вакансії. Вимоги: знання керованих форм, типових функцій БСП та методик обмінів; аналітичне мислення; високий рівень самоорганизації, відповідальності, вміння працювати на результат.

Гарантується: офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні та відпустки; стабільний графік роботи: пн.-пт, з 09.00 до 18.00; щорічний перегляд заробітної плати та посади; премії та надбавки за якісне виконання завдань; сучасний комфортний офіс з парковкою; своя бібліотека для фахівців; корпоративні заходи для працівників та членів їх сімей; індивідуальне планування кар’єри в довгостроковій перспективі; компанія готова інвестувати в розвиток.

Сервіс менеджер в «Алсер»

Група компаній, яка спеціалізується на виробництві та продажі штор, ролет та жалюзі, в пошуку фахівця. Очікування від кандидата: особисті якості: уважність, відповідальність, стресостійкість, клієнтоорієнтованість, здатність працювати з декількома завданнями одночасно; досвід роботи буде плюсом, але не обов’язковий.

Компанія пропонує: можливість самостійно впливати на свій дохід, на період випробувального терміну – 10 000 грн, після – ставка + %; своєчасна виплата зп; графік пн-пт, з 9.00 до 18:00; віддалена робота; дружний, молодий колектив; приємна робоча атмосфера.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також