#забутипровік: в Україні починають боротьбу з ейджизмом

На замовлення 1+1 media нещодавно було проведене опитування, результати якого підтвердили наявність усталеного стереотипу: розцвіт творчого мислення відбувається до 40 років. Це означає, що майже дві третини опитаних українців вважають людей віком 50-56 років занадто старими для нових починань в роботі або бізнесі.

Дані цього опитування стали рушійною силою у створенні проекту «Люди Ідей+. #забутипровік», презентація якого відбулася 21 травня прес-центрі УНІАН.

Проект, ініційований 1+1 media, складатиметься з кількох етапів: запуску спеціального курсу програми стажування «Люди Ідей+» для людей літнього віку, циклу мотивуючих історій та експертних інтерв’ю, спецпроектів з партнерами та конференції за участі відомих спікерів і тренерів.

Цикл мотивуючих історій та фоторепортажів, реалізований у колаборації з відомим київським фотографом Вікторією Квіткою, знайомитиме українців зі справжніми Людьми Ідей+, які мають потужну історію та на власному прикладі доводять, що вік – це не завада на шляху до реалізації цілей, а рік народження не грає жодної ролі в процесі досягання успіхів.

Ми в rabota.ua розділяємо цю думку, тому наша компанія стала офіційним партнером проекту. Слідкуйте за новинами, далі буде багато цікавого!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!