Кому готові платити до 690 000 грн? Добірка високооплачуваних вакансій січня

Редакція The Point підготувала добірку вакансій для тих, хто точно знає, чого хоче, та вірить у свої сили, для кого вищої планки в заробітній платі не існує. Серед вакансій є пропозиції для віддаленої роботи, що наразі актуально. Переходьте та знайомтеся з умовами.

Топ-менеджер, керівник в IZIHouse

Українська компанія (агентство нерухомості) з основним видом діяльності – продаж і оренда нерухомості та додатковим – школою навчання у сфері нерухомості, розпочинає пошук фахівця. Пропонована заробітна плата – 30 000-200 000 грн.

Серед обов’язків нового співробітника: займатися операційною діяльністю напрямів компанії; керувати та розвивати бізнес через розвиток системи роботи; стати частиною компанії; працювати з командою; працювати над проєктом для його масштабування; виконувати всі необхідні завдання для розвитку. Вимоги: досвід управління; вміння працювати в команді та системно мислити; аналітичний склад розуму; досвід в одному з напрямів компанії.

Retention-менеджер в Grand Lux Capital Group

Міжнародна компанія, що працює у сфері продажів і маркетингу на різних ринках, шукає фахівця з досвідом роботи в дилінговому центрі. Заробітна плата – 54 000-260 000 грн. Обов’язки: робота з повноцінним портфелем клієнтів з Європи та СНД; індивідуальна робота з клієнтами; побудова довгострокових відносин з наявними клієнтами компанії.

Умови роботи: графік – 10:00-19:00 (пн-пт); 85 хвилин/день особистого часу; вільний дрес-код. Компанія пропонує: свободу дій у прийнятті рішень – кандидату буде передана відповідальність за результат; індивідуальний оффер; конкурентну фінансову мотивацію; прокачування soft та hard skills; офіційне оформлення, соціальні гарантії відповідно до законодавства; своєчасну виплату зарплати; великий список матеріальної мотивації.

Стоматолог-ортодонт в «МЕД-ДЕО КОМПАНІ»

Мережа сімейних стоматологічних клінік у Києві у зв’язку з розширенням штату запрошує на роботу фахівця. Заробітна плата – 45 000-180 000 грн. Обов’язки: грамотне ведення та спостереження за пацієнтами під час ортодонтичного лікування. Вимоги: досвід роботи від 3 років; знання сучасних методик ортодонтичного лікування; грамотна мотивація пацієнта на правильне лікування; сертифікат фахівця. Умови роботи: графік обговорюється.

Менеджер з продажу (віддалено)

Відеопродакшн запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади. Пропонується заробітна плата від 20 000 до 280 000 грн. Робота віддалена. Серед вимог до кандидата: навички ведення переговорів, переконання та робота із запереченнями; високий рівень комунікабельності, грамотна мова, хороша дикція; пунктуальність, відповідальність, вміння працювати в команді; успішний досвід роботи в активних продажах (медіа, дизайн/smm/брендингових агентствах, сфері обслуговування). Обов’язки: залучення нових клієнтів; продаж послуг компанії; консультування клієнтів щодо продукту та їх супровід.

Рієлтор з продажу нерухомості в Alan Real Estate

Агентство нерухомості набирає співробітників на вакансію у сфері продажів і оренди житлової нерухомості. Заробітна плата – 25 000-300 000 грн. Обов’язки: проведення переговорів з клієнтами; підбір в базі даних варіантів нерухомості; організація переглядів, виїзди на об’єкти; ведення переговорів з клієнтами. Вимоги до співробітника: вміння користуватися ПК; орієнтуватися в Києві та області; охайний зовнішній вигляд. Працедавець пропонує: комфортабельний офіс, повну зайнятість, базу клієнтів та об’єктів, рекламу коштом компанії, повну юридичну та документальну підтримку на всіх етапах угоди, навчання та підтримку для початківців, дружний колектив, комфортний офіс в центрі Києва. Графік: з 9:00 до 18:00.

Game developer (віддалено) в Componenta One

IT-компанія шукає в команду розробника мобільних ігор. Серед вимог до претендента: досвід роботи від 1 року на Unreal Engine 4. Пропонується заробіток в межах 12 000-300 000 грн. Першим проєктом для нового співробітника буде збір механіки гри в кості (Dice) з 5-ма варіаціями кісток.

Junior mediabuyer Facebook

Медіабаїнгове агентство відкриває вакансію. Заробітна плата – 20 000-500 000 грн. Роботодавець шукає фахівця, який працює з Facebook; працює з вертикаллю нутра/адалт; має досвід в арбітражі менше як 1 рік; вміє придумувати конвертовані креативи. Вимоги: знання та досвід роботи у Facebook Ads; аналітичний склад розуму; уміння працювати з таблицями (Google Таблиці, Airtable); уміння користуватися будь-яким відео-, фоторедактором для створення креативів (Photoshop, After Effects).

Пропонується: необмежена кількість акаунтів; свій відділ фарма; безлімітний бюджет; навчання з роботи з Facebook; ніякої технічної роботи з підготовки доменів, налаштування клоаки (все вже готово для запуску); всі необхідні для роботи технічні рішення (антидетект-браузери, проксі, автоматизація); необмежений дохід (все залежить від працівника) – % від заробітку; графік роботи: 10:00-18:00, пн-пт.

Продавець мобільних аксесуарів в «Мобільна країна»

Всеукраїнська мережа торгових точок стильної техніки та мобільних аксесуарів пропонує приєднатися до команди. Гарантується: навчання; гнучкий графік роботи: 4/3 з 10:00 до 22:00; офіційне оформлення; комфортні умови праці; знижки на продукцію компанії для співробітників; кар’єрний ріст; робота біля будинку (ТРЦ «Оазис», Ocean Plaza та Lavina Mall); високий рівень заробітної плати – 12 000-180 000 грн. Від кандидата очікується: креативність; здатність швидко навчатися; відкритість і комунікабельність; прагнення до високої заробітної плати.

Head of Media Buying/Team Lead (UAC & In-App) в WOW ADS

Компанія шукає професійного будівельника арбітражних команд під Google UAC та In-App на вертикалі Gambling, Betting, Crypto. Вимоги: досвід успішної роботи c UAC і/або InApp на бурж; досвід роботи з вертикалями Gambling/Betting/Crypto/Dating; досвід роботи з бюджетами від 100 000 $; досвід віддаленого управління командою від 10 осіб; досвід управління та постановки завдань технічним відділам.

Роботодавець пропонує: гідну оплату – 140 000-690 000 грн, кращий % на ринку (обговорюється з кожним кандидатом окремо); необмежений бюджет для масштабування зв’язок; необмежену кількість трастових акаунтів; найбільший штат розробників, мобільні додатки під будь-які обсяги; просунутий відділ фарма зі своєю CRM-системою; повну прозорість за трафіком, видатками та доходами. Умови: робота онлайн з 10:00 за МСК, мітинги та зустрічі в Skype.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також