Завдяки їм: чотири історії жінок про покликання в кар’єрі

Упродовж багатьох років жінки не перестають дивувати світ своїми досягненнями у різних сферах. Завдяки чудовим прикладам таких успіхів, ми навчились в першу чергу дослухатись до себе, знаходити своє покликання та займатись тим, що нам до вподоби. Адже для того, щоб відчувати себе дійсно успішною та натхненною людиною важливо по-справжньому любити справу, якою займаєшся щодня. У цьому ми переконалися, спілкуючись з жінками, що працюють у команді Nestle.

Саме завдяки їм, беручи з полиці кетчуп або шоколад до кави, ви маєте можливість відчути справжню магію: якість продуктів, якість життя в кожній упаковці. Адже вони докладаються до кожного етапу на шляху продукту до споживача – від ідеї, розробки та виробництва до доставки в торговельні точки.

Наталія Шараєва

«Потрібно розвиватися і йти до своєї мети, як би складно вам не було, та не зупинятися на досягнутому!»

Розповідаючи про свою кар’єру в Nestle, Наталія Шараєва згадує, як приєдналася до компанії машиністкою на процес пакування, а сьогодні  вона – наладчиця пакувальної машини 5 розряду. Наталія стверджує, що неодмінно потрібно розвиватися і йти до своєї мети, як би складно не було, та не зупинятися на досягнутому! І з посмішкою додає, що їй з самого дитинства подобалося розбиратися в техніці. А процес роботи машин та механізмів здавався чимось загадковим, химерним та захопливим.

Завдяки лідерським якостям Наталія легко керує процесом упаковки продукції, де уважність – це головне! Адже їй потрібно перевіряти, щоб тип спецій відповідав упаковці, а також щоб дата виготовлення була правильною. Вона зауважує, що їй подобається бути головною на своїй лінії.

Оксана Хмарук

«Добре, коли робота дозволяє людині  відчути себе на своєму місці»

Коли ми спілкувалися з Оксаною Хмарук, здавалося, що професія сама її обрала, а Оксана завжди робила те, що було їй до душі.

Після закінчення університету, в липні 2007 року, вона прийшла на посаду інженера-лаборанта у відділ забезпечення якості. Все було дуже цікавим – лабораторія, методики проведення аналізів і виробництво. Як згадує Оксана, одного разу керівник сказав, що той, хто знає виробництво та технологічний процес, той – знатиме все. І дійсно ці знання стають у пригоді й сьогодні. Хоча з’явилося багато нового і цікавого. Вона продовжила вчитися і навіть здобула другу освіту за напрямком водопостачання та водовідведення. Говорячи про свій досвід, Оксана щиро зауважує: «Дуже класно, коли компанія може розвивати своїх людей, вірити в них та надавати відповідну підтримку. В інженерному відділі я побачила виробництво зовсім з іншого боку. Це постійна турбота про те, щоб продукт був випущений не лише якісно, але і вчасно. Окрім того, це також турбота про працівників – створення  безпечних і комфортних умов для кожного».

Під час інтерв’ю нас вразило натхнення та жвавий інтерес в очах Оксани, її готовність до нових викликів і проєктів. «Час не стоїть на місці і потрібно завжди тримати руку на пульсі. З 2018 року я на посаді головного енергетика, знову навчання, багато нового та злагоджена робота з колегами, які завжди тебе надихають та підтримують. Разом ми забезпечуємо енергоносії для безперебійної роботи виробництва  та організовуємо технічне обслуговування енергетичного обладнання».

Оксана зізнається, що для когось пошук ідеальної професії може продовжуватися роками, навіть зайняти усе життя. А комусь, аби зрозуміти своє призначення, достатньо отримати сильні дитячі враження. І впевнено додає, що у процесі роботи важливі лише компетентність та професіоналізм.

Здається, що усі наші сьогоднішні історії поєднують бажання самореалізації, виклики, які постають перед особистостями, та невпинне джерело енергії та завзяття.

«Жодне бажання не дається людині окремо від сили, що дозволяє його здійснити!»

Тетяна Чепига

Тетяна Чепига свій шлях у компанії Nestle розпочала  у 2012 році як спеціаліст з проєктів у технічному відділі, де якраз на цей момент впроваджували SAP. Вона стала суперюзером, навчала технічний персонал основам роботи в новій системі, а також надавала технічну підтримку кінцевим користувачам. Повернення після декретної відпустки до рідного технічного відділу стало новим етапом у її кар’єрі – вона з ентузіазмом і цікавістю прийняла пропозицію зайняти посаду завідувача складу технічних матеріалів. Бажання розвиватися в професійному плані додавало сил та енергії.

Тетяна відповідає за наявність необхідних запчастин на складі для забезпечення безперебійної роботи виробництва. Як ми дізналися від неї, це постійна тісна взаємодія з різними відділами фабрики, а також внутрішня комунікація з інженерами і технічним персоналом.

Наша четверта героїня, сповнена завзяття і натхнення Ольга Ченцова, щиро розповідає секрети свого кар’єрного шляху, який розпочався з київського регіонального офісу Nestle, куди вона прийшла працювати на посаду аналітика.

Ольга Ченцова

«У житті я – оптимістка, зі своїм життєвим кредо: Все, що не робиться – робиться на краще!»

З часом Ольга відчула бажання розвиватися в головному офісі, спробувавши себе спершу у відділі з продажу на посаді асистента, а потім вже на посаді аналітика у відділі логістики. Саме тут, отримавши необхідні практичні знання і побачивши бізнес-процеси, вона зрозуміла, що хоче бути транспортним планером. Професія мрії Ольги потребує постійної взаємодії з багатьма людьми, покращення комунікативних навичок, самовдосконалення. Адже ця робота передбачає швидку реакцію на вирішення великої кількості організаційних питань доставки вантажу. Ольга ділиться: «Нещодавно я стала працювати на посаді транспортного планера у відділі логістики (Supply Chain, Distribution). Це саме та професія, яка не дасть мені занудьгувати. Тут знаходять себе ті, хто звик орієнтуватися на досягнення результатів та отримувати від цього задоволення».

Усі наші жінки такі різні: мрійливі, цілеспрямовані та сміливі, вимогливі, натхненні і надихаючі! Завдяки їм відчувається підтримка, натхнення, енергія та драйв, бажання розвиватися та вдосконалюватися у всіх сферах життя.

Вітаємо зі святом 8 березня та бажаємо всім жінкам здоров’я та здійснення бажань, ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди мати мрію!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також