Жовтнева книгарня: що цікавого почитати цієї осені

Надихнувшись осінньою атмосферою з бадьорими прохолодними ранками, жовто-червоною палітрою листя та затишним надвечір’ям, створеним для книжково-пледового відпочинку, підготували для вас жовтневу добірку до читання. Старалися, аби ви отримали море емоцій та потужний інтелектуальний заряд.

«Маленькі звички, великі зміни», Стівен Гендел

Мотиваційна книга для саморозвитку. Детальний розбір впливу звичок на повсякденне життя. Позитивні чи деструктивні звички, вони все ж формують нашу поведінку та дії. Книга допомагає поглянути на них збоку та позбутися тих, що приносять у життя більше шкоди, ніж користі. Завдяки методикам, які надає автор, можна легко випрацювати здоровий режим дня, збалансувавши сон, харчування та фізичні вправи, мотивувати себе на конструктивні дії, ставити правильні цілі. Потрібно обрати лише правильний спосіб мислення, скористатись прийомами та прийти до бажаних змін. Написано легко, читається з задоволенням. Радимо. Особливо у моменти хандри та апатії або коли потрібно розігнати осінню меланхолію.

«Диявол і панна Прім», Пауло Коельйо

«Диявол і панна Прім» – дивовижна історія про людську душу на межі спокуси, коли так важко зробити правильний вибір. У лісі крихітного прикордонного села у Франції дивак-незнайомець сховав одинадцять золотих зливків. За місцевою легендою, його мешканці можуть отримати скарб, якщо вб’ють одного зі своїх односельчан. Незнайомець дає тиждень, аби вибір був зроблений. Уся надія на Шанталь Прім, яка бореться з ангелами та демонами… На наш погляд, найкраща книга автора: тут немає глибоких філософських пошуків самого себе, є лише боротьба добра та зла. Наскільки можна зробити біляче одній людині просто так, без причини, виправдавши жорстокість потребою помсти? Потужно.

«Поклоніння ящірці», Любко Дереш

Моторошна історія від Любко Дереша, молодого автора, який завжди готує нам коктейлі з пригод, інтриг та хоррору. Не стала винятком і ця книга: головний герой, підліток-неформал, проводить канікули у невеликому західноукраїнському селі. Відносини між підлітками-індивідуалістами та звичайними сільськими напружені, сповнені конфліктів, ненависті, жорстоких забав. Кожна подія, навіть незначна, має причину, хід і наслідок, тому все це згодом призводить до вбивства. Відверті розповіді героя про особисті стосунки, подекуди аморальні, своєрідний гумор у міксі з жахливим описом подій. Рекомендуємо для підвищення рівня адреналіну.

«Сто років самотності», Ґабріель Ґарсія Маркес

«Сто років самотності» – одна з найвидатніших книг автора. Дивна історія загубленого у джунглях вигаданого містечка Макондо невід’ємна від історії сім’ї Буендіа, де дива настільки буденні, що на них вже навіть не звертають уваги. Представники клану Буендіа, революціонери, зрадники, авантюристи, прекрасні жінки, проживають своє життя, створюючи неймовірні події. Містика з килимами та жінками, що літають, безсоння, амнезія… Роман про Латинську Америку ХХ століття, за який Ґабріель Ґарсія Маркес отримав Нобелівську премію. Зачіпає на все життя.

«Книгаренька щастя на березі», Дженні Колґан 

Феєрія любові та щирості зі списку бестселерів. Насичена подіями та драматична. Дії відбуваються у Шотландії, на березі відомого озера Лох-Несс. Зої, жителька Лондона, разом з маленьким сином вирушає до маєтку «Буковий гай», де буде працювати нянею. А паралельно ще й підміняти у книгарні на колесах її хазяйку, вагітну Ніну. Що чекає Зої попереду? Чи приймуть її дітлахи-відлюдьки, яких їй доведеться виховувати? Чи почне розмовляти її німий син, який від стресу втратив здатність говорити? Чи пізнає вона справжню дружбу? Драматичні події розбавлені світлим гумором, читати легко та приємно. Варто прочитати, аби отримати легкі емоції та позитивний заряд.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також