Жовтневі перспективи: топ-16 стажувань для старту кар’єри

Зробити перший крок, зокрема, в кар’єрі – велика відповідальність. Якщо ви ще не маєте досвіду або він мінімальний, тільки розпочинаєте протоптувати доріжку до професії своєї мрії, пропонуємо звернути увагу на традиційну добірку стажувань для початківців від robota.ua. Пропозицій від працедавців у різних міста України та галузях багато, ми пропонуємо лише деякі. Знайти справу всього життя – не просто, але реально, дійте!

Webmaster Trainee в DataArt (Херсон)

Міжнародна компанія – розробник програмного забезпечення запрошує початківців веб-майстрів взяти участь у платній програмі стажування. Необхідні навички та досвід: знання HTML, CSS, навичок верстки; уважність, грамотність, відповідальність; розмовна англійська. Додаткові компетенції: базові знання JavaScript. Працедавець пропонує: професійний розвиток; можливість змінювати проєкти, стеки технологій, пробувати себе в різних ролях; понад 150 робочих місць для підвищення кваліфікації; вивчення та практику англійської мови; підтримку спікерів, які виступають з презентаціями на конференціях та зустрічах технологічних спільнот; гнучкий графік; можливість працювати в будь-якому з центрів розвитку компанії.

Молодший ІТ юрист в Legal IT Group (Київ)

Юридична компанія, яка надає послуги ІТ бізнесу, шукає в команду нові обличчя. Вимоги до кандидатів: англійська – Advanced (включно з legal); знання цивільного, податкового, господарського, авторського та міжнародного приватного права; якщо кандидат без досвіду, але з бажанням працювати, компанія очікує, що він робитиме максимум, щоб отримати корисну інформацію онлайн – читає статті, вивчає кращі тренди; має гарні комунікаційні навички. На вакансію також розглядають студентів, зокрема, part-time.

Оператор лінії на виробництво в PepsiCo (Миколаїв)

Компанія, яка займається виробництвом продуктів харчування та напоїв, запрошує в команду. Пропонується: офіційне працевлаштування; графік роботи – змінний; соціальний пакет (проходження медкомісії, доставка на/з роботи, харчування, спецодяг); можливість навчатися та підвищувати кваліфікацію. Профіль успішного кандидата: освіта – середня спеціальна (технічна), готові запрошувати студентів 5-6 курсів, випускників ВНЗ; досвід роботи – бажано (готові навчати); старанність, здатність до навчання, висока працездатність.

Інженер з кібербезпеки в SI BIS (Київ)

IТ-компанія запрошує стати частиною команди. Вимоги до кандидатів: вища освіта (бажано ІТ, інформаційна безпека); знання принципів побудови та функціонування мереж і протоколів стеку TCP/IP; розуміння принципів комп’ютерної та мережевої безпеки; знання принципів роботи засобів забезпечення безпеки (системи захисту кінцевих точок, веб-додатків, мережі); ОС Windows і Linux на рівні адміністратора; навички проведення презентацій. Пропонують: офіційну зарплату (оклад + бонус); оформлення з першого робочого дня, оплату відпустки (24 дні) та лікарняного; медичне страхування; професійний розвиток, навчання коштом компанії; комфортний офіс з відносно гнучким графіком роботи; кар’єрне зростання за умови продуктивної роботи; корпоративні курси англійської мови; знижки (до 30%) в низці мереж магазинів.

Менеджер з кредитування в «ПУМБ» (Львів)

Банк оголошує конкурс на вакансію. Вимоги до претендентів: вища або середня спеціальна освіта (студент останнього курсу або заочної форми навчання); грамотне та впевнене спілкування українською і російською мовами; вміння ставити перед собою цілі та досягати їх; комунікабельність та відповідальність. Бажані: досвід роботи на аналогічній посаді або в банківській сфері. Банк пропонує: офіційне працевлаштування (трудова книжка); «білу» заробітну плату (ставка + бонус); кар’єрне зростання та новий досвід; дружний, молодий колектив; корпоративи та тімбілдинги; навчання з бізнес-тренерами банку.

Стажист у фінансовий відділ в «БІОКОДЕКС Україна» (Київ)

Міжнародна фармацевтична компанія запрошує в команду. Вимоги до претендентів: один рік досвіду або студент 4-5-го курсу; бухгалтерський облік та аудит; управлінський облік; знання та навички у MS Excel/1С 8; базова англійська; зацікавленість у набутті та розвиненні досвіду у бухгалтерському та управлінському обліку; організованість та відповідальність; бажання навчатися нового. Обов’язки на посаді: банківські операції; оприбуткування та списання палива, інших матеріалів; додаткова аналітична звітність. Роботодавець пропонує: прозорість; часткову офіційну зайнятість; можливості для навчання; бізнес-ланчі.

Junior програміст 1С:Підприємство в «Перший БІТ» (Київ)

Компанія – міжнародний IT-інтегратор, розробник власних рішень для автоматизації оголошує про відкриття вакансії. Вимоги: інтерес до вирішення завдань з автоматизації бізнес-процесів; готовність взаємодіяти з клієнтами в рамках виконання завдань; освіта у сфері IT або економіки (буде плюсом); розглядають студентів останніх курсів; досвід роботи в 1С:Підприємство; досвід роботи економістом або системним адміністратором від 6 місяців.

Пропонується: робота в міжнародній компанії, дружна та сильна команда; постійний обмін досвідом; кандидат самостійно може впливати на рівень доходу – відрядна заробітна плата; коштом компанії проводиться навчання, сертифікація, надається корпоративний доступ до каталогу відеокурсів, вебінарів і матеріалів.

Спеціаліст з підготовки технічної документації (медичне обладнання) в «МЕД ЕКСІМ» (Київ)

Компанія – представник провідних виробників медичного обладнання, запрошує до співпраці. Вимоги до кандидата: вища освіта (технічна спеціальність, бажано медичне обладнання); досвід роботи від 1-го року (бажано), готові розглянути студента останніх курсів; розуміння та навички читання технічної документації (зокрема, англійською), досвідчене користування програмами пакету MS Office, Adobe Acrobat, 1С (бажано); комунікабельність, наполегливість, пунктуальність, ввічливість. Умови праці: графік роботи – пн-пт з 9:00 до 18:00; офіційне працевлаштування, офіційна заробітна плата, соцпакет, медичне страхування; можливість професійного розвитку.

Слюсар-наладчик в «Одеський коньячний завод» (Одеса)

Завод оголошує про відкриття вакансії. Вимоги: освіта середня спеціальна або вища, слюсарні навички, досвід роботи наладчиком вітається. Розглядають випускників технічних спеціальностей без досвіду роботи з бажанням навчатися та перспективою зростання. Обов’язки: обслуговування лінії розливу в період технологічного процесу, виконання ремонтно-профілактичних робіт. Умови роботи: офіційне працевлаштування згідно КЗпП України, стабільна виплата заробітної плати 2 рази на місяць, оплачувана відпустка 28 к. днів, можливість додаткових виходів. Робоче місце на виробництві в смт. Великодолинське. Доставка на роботу транспортом підприємства з Чорноморська, Олександрівки.

Junior IT specialist в Fozzy Group (Київ)

Одна з найбільших торгово-промислових груп України запрошує в команду. Вимоги до претендентів: студент останніх курсів або випускник технічного ВНЗ; невеликий досвід роботи в IT; бажання вчитися новому та розвиватися професійно. Обов’язки: навчання та стажування в IT Академії компанії. Умови роботи: безкоштовне навчання та стажування в таких напрямках IT з можливістю подальшого працевлаштування: управління проєктами (РМ, analyst); розробка (junior developer); тестування (junior QA engineer); експлуатація серверних систем та телекомунікації (system engineer, support); технічна підтримка ПЗ (engineer, support).

Кредитний експерт з навчанням в «Скарбниця» (Вишневе)

Компанія – лідер на українському ринку ломбардного кредитування чекає всіх охочих навчитися професії «Експерт-оцінювач». Після навчання кандидат зможе: оцінити предмет застави; проконсультувати клієнта щодо умов кредитування та продуктів компанії; укласти договір з клієнтом; видати кредитні кошти готівкою або на банківську карту; заповнити супутню документацію (журнали, реєстри); телефонувати клієнтам; провести інкасації, інвентаризації предметів застави згідно з графіками. Заробітна плата: мінімум, який компанія гарантує за повний відпрацьований місяць в графіку 1/2 (доба робоча/2 вихідних) – 12 000 грн.

Інтерн відділу з регуляторних питань та реєстрації лікарських засобів в GlaxoSmithKline Ukraine (Київ)

Фармацевтична компанія запрошує взяти участь у конкурсі на позицію. Вимоги до претендентів: незакінчена вища освіта (фармацевтична, медична, біологічна, хімічна) – студент 3-го курсу бакалаврату або 1-го курсу магістратури; знання англійської мови не нижче Intermediate, української та російської; володіння ПК; впевнений користувач Excel, Word, PowerPoint; націленість на результат, відповідальність, акуратність, стресостійкість. Пропонується: цікаві завдання в дружній та творчій атмосфері; можливість розвитку в мультинаціональній компанії; персональний комп’ютер. Компанія надає рівні можливості всім потенційним і творчим людям. Запрошуються до участі в конкурсі люди з інвалідністю.

Стажист у комерційний департамент в «Трібо» (Біла Церква)

Завод – виробник фрикційних виробів, запрошує в комерційний департамент на стажування з подальшим працевлаштуванням на посаду «Менеджер з розвитку ринків збуту». Вимоги до претендентів: вища освіта (або на етапі її отримання); активність, цілеспрямованість, готовність вчитися новому та поринати в специфіку ринку фрикційних матеріалів і брати участь в активному його розвитку, вільне володіння англійською мовою, здатність швидко вчитися та бажання досягати успіху, як кар’єрного, так і фінансового.

Роботодавець пропонує: стабільну роботу та достойний заробіток; забезпечення всіма соціальними гарантіями; медичне страхування; безкоштовні курси англійської мови; сучасний спортивний комплекс; навчання з реальною практикою; постійний професійний розвиток; дружний колектив; динамічну роботу та цікаві завдання. Умови оплати: стажування оплачується – 7 000 грн на місяць та триває 2 місяці. За результатами успішного стажування – подальше працевлаштування із суттєвим підвищенням рівня оплати.

Стажист в бухгалтерію в Caparol Ukraine (Київ)

Компанія – лідер у сфері лакофарбових матеріалів і систем теплоізоляції будівель розпочинає пошук стажиста у бухгалтерію на повний/неповний робочий день.

Вимоги до претендентів: навчання у ВНЗ, або нещодавнє здобуття вищої освіти (фінанси/бухгалтерія/аудит); бажання спробувати свої знання та навички на практиці; отримати цікавий досвід роботи; добре знання MS Office; уважність, здатність швидко навчатися, відповідальність, комунікабельність. Основні обов’язки: робота з первинною документацією; комунікація з постачальниками та співробітниками компанії.

Пропонується: офіційне оформлення, стабільна заробітна плата; сучасний офіс біля станції метро з корпоративною бібліотекою, курсами англійської мови, зоною для відпочинку та спорту; тренінги та навчання, що забезпечують професійний розвиток; внутрішні івенти та тімбілдинги; колектив однодумців.

Оператор швейного устаткування в «Чернігівська регіональна торгово-промислова палата» (Чернігів)

Чернігівська ТПП спільно з COLLAR Company запрошують на постійну роботу без обмеження віку та статі з попереднім безкоштовним навчанням та перекваліфікацією до Чернігівської школи трудової майстерності. Навчання триває шість тижнів. За результатами присвоюється кваліфікація «Оператор швейного устаткування». Працедавець у стислі строки: інтегрує кандидата у молоду, перспективну команду; підготує до роботи на сучасному обладнанні; гарантовано працевлаштує на підприємстві; виплачує стипендію під час навчання; забезпечує доставку до місця роботи.

Інженер-технолог з газобетону в «ПБГ«Ковальська»» (Київ)

Інноваційно-технологічний центр Промислово-будівельної групи запрошує долучитися до команди. Основні завдання: здійснення контролю якості продукції компанії на території замовника; представлення (демонстрація) технічних можливостей компанії на будівельних майданчиках; забезпечення вчасного технологічного супроводу клієнтів на високому професійному рівні; консультування замовників з технічних питань; вирішення технологічних та виробничих проблем в реальних умовах; участь у роботі з рекламаціями.

Вимоги до кандидата: вища будівельна освіта; досвід роботи від 1-го року в лабораторії (готові взяти студентів випускників КНУБА); знання теорії бетонознавства та в’яжучих матеріалів; старанність, відповідальність, комунікабельність. Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування згідно КЗпП України; гідну винагороду; можливість розвиватися разом; медичне страхування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також