Знайти першу роботу: у жовтні в Києві пройде ярмарок вакансій «Імпульс»

Київський ярмарок вакансій «Імпульс» – це унікальна можливість особисто зустрітись з представиниками провідних компаній України. Даний захід розрахований на випускників та студентів будь-якої спеціальності та будь-якого ВНЗ. На даному заході ти можеш познайомитися з діяльністю компаній-учасників, відкритими вакансіями, критеріями відбору в компанії, вимогами до кандидатів та, ДУЖЕ ВАЖЛИВО, особисто поспілкуватися з HR-менеджерами та надати їм своє резюме.

А для компаній-роботодавців – це можливість залучити молодь до свого колективу, виявити таланти та запросити їх на роботу,проінформувати молодь про кар’єрні можливості, вимоги до кандидатів.

Центр кар’єрного розвитку «СТУД-ПОІНТ» традиційно проводить Ярмарок вакансій на території КНУ ім. Т. Шевченка з розрахунком на залучення студентів та випускників усіх ВНЗ Києва. 25-26 жовтня 2016 року пройде XVІ ярмарок вакансій, що підкреслює стабільність та успішність роботи організаторів. Під час ярмарку вакансій ти зможеш отримати рекомендації від організаторів по складанню резюме та проходженню співбесіди, відвідати лекції/семінари/презентації від компаній, подати заявку на відкриті вакансії чи на програми стажування та багато іншого. До такого заходу радимо готуватися завчасно, якщо ти ставиш собі за мету працевлаштуватися уже сьогодні.

Знайти першу роботу: у жовтні в Києві пройде ярмарок вакансій «Імпульс»

25 та 26 жовтня з 10:00 до 17:00 працюватиме виставкова зона, де представники компаній зустрінуться з кандидатами. Протягом дня проходитиме виставка, роботодавці у своїх стендах зможуть надати тобі інформацію про компанію, вакансії та кар’єрні можливості, а за стендом «Консультації з працевлаштування» ти зможеш отримати рекомендації щодо редагування свого резюме та відповіді на інші кар’єрні питання. Особливе місце у цій зоні з року в рік посідають провідні ІТ-компанії та їх вакансії для молодих спеціалістів.

3 дні після проекту зареєстровані учасники зможуть отримати від організаторів усну консультацію з питань працевлаштування в компаніях, що беруть участь у заході.

Вхід вільний. Відвідати захід можуть усі бажаючі: як ті, хто має досвід та навички, так і ті, хто тільки починає свою кар’єру.
До такого заходу радимо Вам готуватися завчасно, якщо Ви поставили собі мету працевлаштуватися уже сьогодні.

Не відкладай на потім! Час шукати роботу вже зараз. Наступний ярмарок вакансій пройде аж у квітні 2017 року. Слідкуй за новинами в ВК та FB.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також