10 мобільних додатків, що врятують вашу подорож

Подорожі – найкращий спосіб перезавантажитися та відпочити. Але для того, щоб у поїздці ніщо вам не псувало настрій, потрібно все ретельно продумати.

Врахувати всі нюанси, спіймати дешеві квитки чи зрозуміти місцевого жителя вам допоможе ваш друг – смартфон. Для того, щоб перетворити звичайний телефон у турагента, що поміщається у кишеню, ми вибрали найкорисніші мобільні додатки для вашого відпочинку.

PackPoint

Додаток призначений для раціонального збирання речей у поїздку. Тільки не думайте, що він обмежується нотатками, де ви напишете свій список і будете ставити галочки. Головною перевагою додатку є те, що він сам визначить, що вам необхідно взяти у подорож. Ви лише задаєте місто, тривалість поїздки і вказуєте, що плануєте робити – ходити по музеях чи валятися на пляжі, й додаток на основі прогнозу погоди складе список необхідних речей.

Його можна редагувати: видаляти те, що вважаєте зайвим і додавати свої улюблені речі, які додаток не врахував. Не забувайте відмічати те, що поклали у валізу, щоб вже точно нічого не забути.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно, є платні функції.

Aviasales

Це один із найкращих мобільних додатків для придбання авіаквитків. За допомогою Aviasales ви можете знайти і забронювати квитки за найнижчими цінами. У додатку зібрані понад 700 авіакомпаній.

Ви можете вибрати потрібні фільтри, відсортувати інформацію і знайти найвигідніший варіант для себе. До того ж, у додатку є можливість налаштувати сповіщення про зміну ціни на рейс, що вас цікавить.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно.

Hotellook

Додаток Hotellook від авторів Aviasales призначений для пошуку та бронювання готелів за вигідними цінами. Він не просто знаходить для вас потрібний готель, а й порівнює різні за цінами та комфортом варіанти житла, які пропонують відомі світові системи бронювання (Booking.com, Expedia, Ostrovok). Ви лише обираєте і бронюєте без будь-яких прихованих комісій.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно.

Sygic Travel

Це додаток, що створить для вас унікальний маршрут містом. Задайте Sygic Travel напрямок своєї подорожі і вкажіть її тривалість, а додаток згенерує вам індивідуальну карту найкращих пам’яток. Великою його перевагою під час використання закордоном є те, що маршрут можна завантажити і використовувати в режимі оффлайн.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно, є платна підписка.

AroundMe

Додаток видасть вам масу пропозицій згідно з вашим місцем знаходження. AroundMe покаже найближчі до вас бари, кінотеатри, музеї, банки, аптеки, стоянки та супермаркети. Коли вам захотілося морозива о 3 ночі або ж ви захворіли, додаток прийде на допомогу і вкаже вам шлях до необхідного місця.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно, є платні функції.

MAPS.ME

Жодна поїздка у незнайоме місто не обходиться без карт. Окрім відомих Google Maps, в арсеналі туриста обов’язково повинні бути карти, що працюють у режимі оффлайн. Саме цим може похвалитися MAPS.ME.

Вам необхідно лише вдома завантажити карту міста і користуватися без прив’язки до WiFi. До того ж, у додатка доволі простий інтерфейс і висока деталізація: він зможе прокласти маршрут не лише до відомого музею, а знайде для вас дитячий майданчик чи громадську вбиральню.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно, є платна підписка без реклами.

Redigo

Це універсальний путівник, який повинен бути на смартфоні у кожного туриста. Додаток зібрав у собі всю необхідну інформацію для мандрівників. Варто тільки обрати потрібну країну і ви дізнаєтесь все найнеобхідніше про неї, отримаєте карту з відомими пам’ятками, розмовник потрібною мовою, актуальну афішу і ще багато чого цікавого. Для роботи з Redigo не потрібне інтернет-з’єднання, що є безумовним плюсом.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно.

WiFi Map

Під час подорожі хочеться якнайшвидше зайти у соціальні мережі і поділитися враженнями з друзями, але через роумінг це обходиться занадто дорого. Справжнім порятунком у такій ситуації є WiFi та додаток WiFi Map. Він показує не лише точки доступу до безкоштовного безпровідного інтернету, а й точки з паролями, якими поділилися інші користувачі.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно, є платні функції.

Google Translate

Цей шлягер у світі додатків і досі не знайшов собі рівних. Саме Google Translate може перекладати тексти у режимі реального часу і оффлайн. Від вас лише вимагається завантажити заздалегідь необхідну мову, навести камеру на текст і ви відразу будете знати, хто раніше жив у будинку на розі двох вулиць, чи що хотів сказати скульптор своїм витвором. Також додаток може перекладати сказане іноземцем, так вам будете набагато легше знайти спільну мову з місцевими жителями.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно.

Vivino

Приїхали у Грузію і не знаєте, без якого вина не можна повертатись додому? Тоді додаток Vivino точно стане вам у нагоді. Розкажіть додатку, яке саме місцеве вино ви бажаєте скуштувати: вкажіть ваш бюджет і рейтинг популярності серед інших туристів. І ви отримаєте список найкращих вин з відгуками і місцями, де їх можна придбати.

Якщо ви вже в магазині і розгубилися під час вибору напою, просто відскануйте етикетки і дізнайтесь думки інших людей. Те ж саме можна робити з винною картою у ресторані.

Деталі: iOS, Android. Безкоштовно.

Інші статті по темі:

Літо у великому місті: як отримати користь, поки всі відпочивають

Що читати влітку: 8 книжок для гарного настрою

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також