Єнот, марафони та сила команд: 10 цікавих фактів про robota.ua

Усі знають robota.ua як сайт для пошуку роботи, проте мало хто замислюється, як у компанії відбувається робочий процес, хто створює можливості для пошукачів та роботодавців, звідки беруться усі ці мобільні додатки, конструктори резюме та вакансії. Ба більше – деякі наші співробітники, відповідаючи на питання «Де ти працюєш?», часто чують у відповідь шось на кшталт «Я думав, що у вас там комп’ютери все роблять» 🙂

Щоб розвіяти усі здогадки, ми хочемо розповісти про себе трошки більше, і поділитися з вами деякими цікавими фактами з нашого корпоративного життя. Отже, welcome!

19 років

Саме стільки виповнилося у липні 2019 року компанії robota.ua. Вона була створена у 2000 році групою програмістів із компанії x-tend і стала першим онлайн-ресурсом з працевлаштування в Україні.

250 людей

Приблизно стільки спеціалістів різних галузей на сьогоднішній день працює у нашій компанії. Програмісти, менеджери з продажів, маркетологи, аналітики, HR, project-менеджери, дизайнери, категоризатори, бухгалтери, юристи та ще багато інших спеціалістів щодня працюють для того, щоб ви могли користуватися усіма перевагами нашого ресурсу.

6 офісів

Наш головний офіс у UNIT.City

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, на території інноваційного містечка UNIT.City. Сюди ми переїхали зовсім нещодавно і тепер активно облаштовуємо наш новий дім, щоб зробити його максимально затишним та практичним. Також у нас є офіси у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі та Чернігові. І там теж працюють люди 🙂

«Сила Команд»

Для нас це не просто формальне гасло, а справжня філософія. Кожна команда у robota.ua відповідає за певний набір обов’язків, а всі її учасники – справжні профі своєї справи.

Ми віримо в те, що кожен наш співробітник – важлива частина робочого процесу та його рушійна сила. А ще – що разом ми здатні знайти вихід із найскладнішої ситуації та звернути гори. Тому командна робота для нас – невід’ємна складова робочого процесу, так само як підтримка, взаємоповага та розуміння.

Чесність

Ми завжди говоримо один одному правду, відкрито комунікуючи між собою, а також даємо чесну оцінку виконаній роботі. Це дає змогу швидко вирішувати проблеми та зберігати теплі стосунки у колективі. Усім радимо спробувати!

Єнот

Один зі стікерів robota.ua для Telegram

У нас є тотемна тваринка – єнот. Ні, він не живе в офісі (на жаль), але його символ впродовж багатьох років незмінно «супроводжує» нас у корпоративних проектах, тімбілдінгах, офісній атрибутиці.

Чому саме єнот? Тому що це дуже мила тварина, але разом із тим вона завжди прагне більшого: більше їжі, ігор, простору… Так і в нас: ми хочемо ще більше інновацій, ще більше вакансій для вас, ще більше можливостей для розвитку, іще, іще… Ну, ви зрозуміли 🙂

Спорт

Наші спортсмени

robota.ua активно підтримує своїх співробітників у прагненні до здорового способу життя. Тому у нас є можливість безкоштовно брати участь у марафонах, грати в футбол, відвідувати тренажерний зал та заняття з йоги. І зовсім необов’язково їхати додому, щоб прийняти душ або перевдягнутися, адже в офісі обладнані душові кабіни, є просторі гардеробні кімнати, де можна залишити речі та перевдягнутися.

Екологічність

Ми турбуємося про екологію планети, тому намагаємося дотримуватись певних правил – сортуємо сміття та не використовуємо одноразовий посуд в офісі. Матеріали, з яких виготовлені наші меблі, також екологічно чисті, без шкідливих домішок, які руйнують озоновий шар. Робочі зони уквітчані живими рослинами, про які ми колективно дбаємо.

Плюшки

Ні, це не ті смачненькі булочки, які можна зустріти на полицях супермаркетів. Це наші нові робочі інструменти, які домагають вам у пошуках роботи! Наприклад, нещодавно у нас з’явився чат, який значно спрощує процес комунікації між пошукачем та роботодавцем. Він став першим подібним інструментом в Україні, аналогів якому немає на ринку.

Також ми запустили перший в Україні мобільний додаток для роботодавців, щоб вони могли ще оперативніше розглядати ваші резюме та бути в курсі всіх оновлень.

Веселощі

Відпочиваємо разом

Про наші корпоративи вже ходять легенди, адже кожен із них – це щось неймовірне! Вечірка в стилі ретро? Без проблем. Гаваї-паті? Легко. Здається, у наших менеджерів із внутрішніх комунікацій ніколи не закінчується фантазія – щоразу вони дивують нас чимось незвичайним та масштабним 🙂

Окрім власне корпоративів, ми святкуємо тематичні заходи та ніколи не нехтуємо можливістю підняти собі настрій. День червоної помади, День одягу в клітинку, День вишиванки, Масляна, День закоханих, Геловін – усе для того, щоб робочі будні були яскравими та різноманітними!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також