Сall–центр – як старт успішної кар’єри

Питання, щодо першого місця роботи стоїть гостро для багатьох студентів та випускників. Сьогодні Юлія Ткаченко, HR – менеджер міжнародної компанії  Студіо Модерна, що працює на ринку телемаркетингу та має один з найбільших call-центрів в Україні, розповість про переваги та можливості старту кар’єри на позиції оператора.

«Хтось розглядає роботу в call-центрі, як тимчасовий робочий етап, інші розраховують на перспективи і планують будувати кар’єру в рамках однієї організації. Але незалежно від того, який варіант обираєте Ви, можна сказати напевно, що робота в call-центрі – це грандіозний досвід та набуття безцінних навичок для подальшого професійного розвитку. 

Юлия Ткаченко

Перш за все, сall-центр є чудовим стартом кар’єри для студентів або випускників вишів без досвіду роботи. В компанії Студіо Модерна ми розуміємо, що наші працівники – це найбільший скарб, тож їх професійний розвиток є одним з найголовніших завдань.

З перших днів роботи в компанії молоді спеціалісти проходять навчання та професійні тренінги у кращих коучерів по унікально розробленим методикам. На тренінгах можна навчитися вести переговори, знаходити вихід із складних ситуацій, навчитися розуміти психологію поведінки клієнта і опанувати навички роботи з запереченнями.

Не менш важливою перевагою роботи в call-центрі є часткова зайнятість та гнучкий графік, що дозволяють студентам поєднувати роботу та навчання, плануючи власний час в залежності від індивідуальних потреб і паралельно накопичувати стаж роботи.

Бажаючі спробувати свої сили на позиції оператора повинні чітко усвідомлювати, що це  серйозна робота над собою, постійне самовдосконалення та вміння вирішувати нестандартні ситуації.

На співбесідах мене часто запитують про те, які ж перспективи кар’єрного розвитку в компанії? Починаючи професійний шлях в Студіо Модерна, як оператор call-центру, молоді спеціалісти, які зарекомендують себе з найкращого боку, мають можливість продовжити вдосконалювати свої професійні навички в будь-якому відділі нашої компанії.

Не забуваємо ми і про корпоративний дух колективу, разом відзначаємо свята, беремо участь в щорічному футбольному турнірі.

Як я можу охарактеризувати колектив Студіо Модерна? Це молоді, дружні, завзяті хлопці та дівчата, що завжди готові прийти один одному на допомогу».

Тож якщо Ви цілеспрямовані, готові вчитись новому та прагнете розпочати свою кар’єру в міжнародній компанії, спробуйте свої сили в конкурсному відборі сall-центру Студіо Модерна.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!