Жовтневі старти: свіжі пропозиції для початку кар’єри

Готові додати до романтичної золотої пори трохи прагматизму? Ловіть традиційну добірку можливостей для тих, хто не має досвіду, а от мотивації та бажання рости – досхочу.

Metro Store Academy Trainee (Київ)

Metro Cash & Carry Ukraine запрошує кандидатів, які здобувають або мають вищу освіту, бажають працювати в міжнародній компанії, володіють англійською (Intermediate) і мобільні в межах України, скористатися можливістю побудувати кар’єру за три кроки: пройти відбір за конкурсом; стажуватися безпосередньо у торговельному центрі; стати керівником департаменту торговельного центру METRO.

Graduate Programs в Nestle (Київ)

FMCG-компанія запрошує студентів 4-6 курсів та випускників взяти участь у річних програмах розвитку за двома напрямками: Marketing та Supply Chain. Побажання до кандидатів: високий рівень академічних знань, готовність працювати повний робочий день, високий рівень володіння англійською мовою та ПК, комунікативність, відповідальність, орієнтація на результат, здатність швидко навчатися тощо. Компанія пропонує підтримку менторів, професійний розвиток, досвід у бізнес-середовищі та можливість побудувати кар’єру в  міжнародній компанії.

Вакансії для початку кар’єри в UKRSIBBANK

Можливість побудувати кар’єру в BNP Paribas Group: банк пропонує одразу кілька програм. Наприклад, у межах програми «Зірки на старті» випускники вишів за різними спеціальностями можуть пройти оплачуване стажування. Тривалість – 4 місяці з можливістю подальшої роботи в головному офісі (Київ/Вінниця). Напрямки: роздрібний бізнес, корпоративний бізнес, бренд і комунікації, фінанси, центр управління проектами, операційна діяльність. Вимоги до кандидатів: студент останніх курсів чи молодий спеціаліст (1-2 роки після закінчення університету) без досвіду роботи, високий рівень знання англійської мови та ПК, комунікативних, аналітичних, лідерських навичок, відкритість до змін. Також банк пропонує пройти стажування у відділеннях та розпочати кар’єру в споживчому кредитуванні.

Стажер на керуючого магазину JYSK (Одеса)

Компанія шукає стажера на керуючого магазином, відданого своїй справі, який готовий докласти додаткових зусиль, щоб продати більше, любить працювати у жвавому середовищі з цікавими завданнями, отримує задоволення від роботи в команді. Пропонується конкурентна заробітна плата, привабливі бонуси як винагорода за гарні продажі, медичне страхування, програма навчання та можливість отримати досвід роботи в різних магазинах.

Стажер у відділ торгового маркетингу «Ферреро« (Київ)

Вимоги до кандидата: економічна освіта (готові розглянути студента останнього курсу), аналітичний склад мислення, уважність до деталей, розуміння принципів роботи торгового маркетингу, навички роботи з ПК (Excel, PowerPoint, Word), середній рівень володіння англійською мовою, відповідальність, самостійність; досвід роботи в схожому бізнес-середовищі буде перевагою. Компанія пропонує оплачуване стажування від 3 до 6 місяців, гнучкий графік роботи (не менше 20 робочих годин на тиждень).

Стажер в індустріальну команду LACTALIS (Миколаїв, Павлоград)

FUTURE LEADERS PROGRAM – це можливість отримати досвід роботи в декількох ключових департаментах індустріальної команди, реалізуючи власний план розвитку через взаємодію з ментором. Побажання: диплом бакалавра або магістра за напрямками харчових технологій/хімії/біохімії, бажання працювати на молочному виробництві на заводах в Миколаєві/Павлограді, англійська на рівні B1+, цілеспрямованість, системне мислення, наполегливість у досягненні результату.

Асистент аудитора в «Делойт» (Київ)

Компанія шукає кандидата на посаду асистента аудитора в департамент аудиту. Вимоги: вища освіта в галузі економіки/аудиту/фінансів чи іншій (ступінь бакалавра), знання основ бухгалтерського обліку, англійська (не нижче Intermediate), знання програм MS Office, готовність до відряджень у межах України та працювати повний робочий день, бажання працювати в команді; досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку вважатиметься перевагою. Пропонується конкурентна заробітна плата, тренінги з розвитку основних компетенцій та навичок, підтримка в отриманні професійних кваліфікацій (ACCA), можливості для швидкого кар’єрного зростання, медичне страхування з першого дня роботи тощо.

Стажер (управління супроводу продажів) ІНТЕРПАЙП (Дніпро)

Компанія оголошує конкурс на проходження стажування. Вимоги до кандидатів: вища освіта денної форми навчання (4-5 курс або недавні випускники), відповідальність, уважність, орієнтація на результат.

Стажер з трансфертного ціноутворення lifecell (Київ)

Діджитал-оператор пропонує на стажуванні прокачати навички, зануритися в сферу телекомунікацій, працювати над реальними проектами в динамічному середовищі. Завдання: аналіз та оцінка податкових ризиків, пов’язаних із трансфертним ціноутворенням. Важливо знати англійську на рівні Intermediate. Стажування триває до 6 місяців.

Стажер/Intern у ProCredit Bank

Стажуванння в команді банку можуть пройти студенти 4 або 5 курсу, які знають англійську мову (Upper Intermediate) та хочуть використовувати її в роботі, люблять досягати поставленої мети, не бояться нових знань, хочуть отримати міжнародний досвід. Пропонується оплачуване стажування, гнучкий графік (4 або 8 годин на день), отримання досвіду у відділах головного офісу (м.Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів), можливість отримати роботу.

Стажер відділу фінансів L’Oreal (Київ)

Beauty Tech компанія пропонує 6-місячну програму стажування у відділах фінансів для випускників та студентів останніх курсів. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів фінансів, менеджменту, економіки та підприємництва, досвідчені користувачі пакету MS Office, високий рівень аналітичних навичок, уважність до деталей та відповідальність, знання англійської мови (Upper Intermediate).

Ювелір на «Золотий Вік» (Запоріжжя)

Ювелірний завод запрошує на роботу ювелірів-складальників виробів, а також бажаючих навчитися і працювати за цією професією. Обов’язки: збірка ювелірних виробів з використанням ручного інструменту, надання їм необхідних форм, розмірів. Вимоги: посидючість, терпіння, гарна координація і розвинена дрібна моторика рук, висока концентрація уваги. Бажаний досвід роботи за робітничими професіями. Умови: навчання на робочому місці 6 місяців (навчання + зарплата + стипендія під час навчання).

Стажер HR в ILF

Юридична фірма запрошує стати частиною команди. Обов’язки: researching на всіх доступних ресурсах, інтерв’ю по телефону, співбесіди offline і online, підготовка і ведення необхідної HR-звітності, участь у оцінці 360, адаптації співробітників, корпоративному житті компанії.

Вакансії швидко закриваються, не зволікайте!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!